• Detail firmy

Le Cheque Déjeuner s.r.o.

Základní popis

Naším prostřednictvím přispívají zaměstnavatelé svým zaměstnancům formou poukázek na stravování (stravenky),dovolenou či volnočasovou aktivitu spadající do oblasti sportu,zdraví,kultury nebo vzdělání.

Adresa

Zelený pruh 1560/99
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  62913671
DIČ:  CZ62913671
  • Služby

Výrobky, činnosti

Dodavatelé stravenek

Kontaktní údaje

Telefon: +420 241 043 111
Telefon: +420 261 210 370
Mobil: +420 602 675 311
E-mail: info@seky.cz
WWW: chequedejeuner.cz

Kontaktní osoba

Stéphane Nicoletti - Jednatel

Yvon Gabriel Legrand - Jednatel

ing. Petr Pacas - Obchodní ředitel

Ing. Jiří Kráčmar - Generální ředitel

Další firmy v oboru

SPEED PRESS Plus a. s.

Společnost zaměřená na výrobu, prodej a potisk reklamních předmětů. Možnost výběru z velkého sortimentu i výroba na zakázku. Nabízíme reklamní předměty, dárkové propagační předměty a veškeré technologie tisku např. plnobarevný digitální potisk textilu i 3D, tampónový tisk, sítotisk, laser, výšivka, speed-it. Vlastní výrobní a skladový areál, vzorkovna, vzorky zdarma, kancelářské potřeby. ISO9001.

Fly Up Adventures s.r.o.

Lety balónem v našem pojetí jsou propojením ukázky přírodních krás, osobního přístupu k pasažérům a všeobecné pohody na palubě. Létáme jen za dodržování bezpečnostních předpisů balónového létání a v počasí vhodném pro pasažérské lety. Dokážeme nabídnout i nájemní lety s individuálním programem a lety z vyžádaných destinací. Upoutané lety jako doprovodný program k oslavám a eventům.

CzechSouvenirs

Zaměřujeme se na výrobu, prodej a distribuci originálních ČESKÝCH značkových SUVENÝRŮ. Naše upomínkové předměty jsou vyráběné v Čechách. Dodáváme je do obchodních a hotelových sítí, firmám (pro obchodní partnery či kolegy ze zahraničí) i jednotlivcům (dárky zahraničním hostům či hostitelům). Věnujeme se i poradenství a obchodním službám pro řízení prodeje suvenýrů. Rádi poradíme i Vám.