• Detail firmy

HARTMAN ELEKTRO s.r.o.

Základní popis

V současné době se zabýváme převážně těmito obory: *velkoobchod elektro *maloobchod elektro *revize elektrických zařízení včetně revizí hromosvodů *výroba rozvaděčů

Adresa

Tyršova 143
552 03 Česká Skalice

Okres: Náchod
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  12939706
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  50
Roční obrat:  75000000

Výrobky, činnosti

Akumulační kamna

Kontaktní údaje

Telefon: +420 491 451 190
E-mail: hartman@elektrohartman.cz
WWW: www.elektrohartman.cz

Kontaktní osoba

Jiří Hartmann - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

SINTOP s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na služby v oblasti voda - topení - plyn. Zajišťujeme dodávky a montáže ústředního vytápění, plynu, zdravotní techniky a servis plynových spotřebičů. Působíme v regionu východních Čech. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich webových stránkách.

AutoRing

Specializujeme se na internetový prodej autodílů a autodoplňků pro všechny značky aut. Naleznete u nás také nářadí a příslušenství pro zahradu. Pravidelně vytváříme nové akční nabídky, poskytujeme odborné poradenství a rychlé dodací lhůty.

Josef Svoboda

Provádím veškeré revize a inspekce vyhrazených i nevyhrazených jeřábů a zdvihacích zařízení. Provádím Velké inspekce a Zvláštní posouzení technického stavu zařízení včetně Běžných prohlídek ocelových konstrukcí. Pořádám základní a periodické školení jeřábníků, vazačů břemen a obsluh pojízdných zdvihacích plošin.