• Detail firmy

ALTROTEC s.r.o.

Základní popis

Prodej a servis digitálních kopírovacích strojů i laserových a inkoustových tiskáren. Nabídka spotřebního materiálu, poskytování poradenství.

Adresa

Rokycanova 9
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25311841
Rok založení:  1996
Počet zaměstnanců:  4

Výrobky, činnosti

Faxy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 548 531 914
Mobil: +420 602 535 357
Fax: +420 548 531 914
E-mail: altrotec@iol.cz

Kontaktní osoba

František Gottwald - Jednatel

Mobil: +420 602 392 618
Další firmy v oboru

Lubomír Vlk

Poskytujeme odborné služby v oblasti elektrikářských prací. Zaměřujeme se na silnoproudé a slaboproudé elektroinstalace, hromosvody, rozvaděče NN, elektronické zabezpečovací systémy, televizní rozvody a systémy, domácí telefony a videotelefony, strukturované kabeláže apod. Provádíme měření termokamerou, revize elektrického ručního nářadí a mnoho dalšího.

ELEKTROCOM, spol. s r.o.

Zabýváme se dodávkou, montáží a servisem IT a telekomunikačních technologií. Dodáváme kamerové a elektronické zabezpečovací systémy, provádíme jejich servis a revize. Instalujeme a opravujeme WiFi a LAN sítě. Jsme stálým partnerem O2 pro zřizování internetových linek u koncových zákazníků.

Tomáš Locker - Servis notebooků a PC

Kompletní IT servis. Zajišťujeme instalaci, správu a servis počítačových sítí pro malé a střední firmy. Opravujeme notebooky a počítače, sestavujeme nové počítače, profylaxe hardware/software. Provádíme upgrade starších počítačů, odvirování, opravy mechanických součástí notebooků a počítačů a mnoho dalšího. Mimo jiné zajišťujeme i dodávku kvalitních tonerů do tiskáren