• Detail firmy

FITAZ s.r.o.

Základní popis

Firma FITAZ má ve svých řadách zkušené pracovníky:zedníky, zámečníky, tesaře, elektrikáře, instalatéry, klempíře, malíře, lakýrníky.Dále provádíme zemní práce, autodopravu a odvoz suti kontejnery.

Adresa

nám. Prezidenta Masaryka 92
148 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45310815
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  100

Výrobky, činnosti

stavební rekonstrukce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 244 910 462
Telefon: +420 244 911 317
Fax: +420 244 910 454
E-mail: fitaz@volny.cz
WWW: www.volny.cz/fitaz

Kontaktní osoba

Ing. Zdeněk Šmíd - Jednatel

Další firmy v oboru

Petrásek úklid

Hlavní náplní naší činnosti jsou úklidové práce, které provádíme zejména v Praze a okolí a na Příbramsku. Dále se zabýváme správou budov, zajišťujeme údržbu parkovišť a chodníků. Věnujeme se rovněž rekonstrukcím bytů a bytových jader. Vše v regionu Praha a Příbram.

SAOS s.r.o.

Zabýváme se stavební činností. Stavíme a rekonstruujeme bytové domy i komerční budovy. Provádíme zateplování a sanace objektů (izolace proti vlhkosti a vodě), ekologické rozebrání střech (azbest), demoliční a vyklízecí práce. Působíme především v Praze a okolí, po dohodě také po celé ČR. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

K.A.P.A. spol. s r.o.

Poskytujeme služby v oblasti projektování a výstavby objektů různého charakteru. Věnujeme se výstavbě bytových a rodinných domů, průmyslových, občanských i komerčních staveb. Zaměřujeme se na kompletní realizace hotelových a restauračních provozů. Provádíme rekonstrukce objektů. Nabízíme služby v oblasti stavebního managementu.