• Detail firmy

IP ELEKTRO s.r.o. AUTOBATERIE HARCOV

Základní popis

Prodej autobaterií Varta a pneumatik. Provoz pneuservisu. Nabídka uschování pneu. Testování, výměna a dobíjení autobaterií.

Adresa

ul. Svobody 69/71
460 01 Liberec

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  44223251
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  4
Roční obrat:  6000000

Výrobky, činnosti

Prodej autobaterií

Kontaktní údaje

Telefon: +420 482 751 385
Mobil: +420 602 139 672
Fax: +420 482 751 385
Další firmy v oboru

EKORA s.r.o.

Specializujeme se na průzkumné a monitorovací práce jako jsou povrchové odběry vzorků, podzemní odběry vzorků, odběry vzorků podzemní vody, odběry vzorků zeminy apod. Realizujeme sanace ekologických zátěží, ekologické odborné posudky a audity včetně analýzy rizik, hydrogeologické a geologické posudky, posuzování vlivů na životní prostředí a zpracování povodňových plánů.

EKOSFERA spol. s r.o.

Nabízíme služby v oblasti ochrany životního prostředí. Zajišťujeme ekologickou likvidaci a nakládání s nebezpečnými odpady, recyklaci elektrošrotu, čištění odlučovačů ropných látek, odběr a analýzu vzorků, měření emisí a další. Provádíme dezinfekci, dezinsekci a deratizaci.

EKOTERMEX a.s.

Specializujeme se na kompletní služby v oblasti spalování a likvidace odpadů. Disponujeme moderními spalovacími jednotkami pro spalování tekutých i tuhých odpadů. Rovněž u nás naleznete i zařízení pro odvod spalin do atmosféry. Zabezpečujeme odstraňování průmyslových odpadů, spalování průmyslových odpadů, likvidaci nebezpečného odpadu, ekologickou likvidaci skládek či likvidaci autovraků.