• Detail firmy

GRAKOS s.r.o.

Základní popis

Zpracování přírodního kamene:Dlažby,Dlaždičské práce,Krby,Kuchyňské desky,Obklady,Opěrné zdi,Parapety,Ploty,Pomníky,Schody,Sokly,Zámkové dlažby.

Adresa

Lukášovská 10
460 15 Liberec

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  47784261
DIČ:  CZ47784261
Rok založení:  1990
Počet zaměstnanců:  25

Výrobky, činnosti

Zpracování přírodního kamene

Kontaktní údaje

Telefon: +420 485 104 743
Mobil: +420 602 288 072
Fax: +420 485 104 743
E-mail: grakos@atlas.cz
WWW: www.grakos.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jiří Kosprd - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Pravda a syn - Transport, Logistic s.r.o.

Zajišťujeme mezinárodní autodopravu, se specializací především na Německo, Holandsko, Belgii, Dánsko, Švédsko a Anglii. Náš tým tvoří zkušení a spolehliví řidiči, automechanici a dispečeři. Dále provádíme zemní a výkopové práce bagrem a minibagrem, demolice, terénní úpravy. Mezi další služby, které poskytujeme patří také přistavení kontejneru, odvoz suti či prodej písku a kameniva.

SUTNAR & RAPPL s.r.o.

Naše společnost se věnuje výrobě zboží z kamene. Jsme kamenická firma, která vznikla v roce 1993. Našim klientům nabízíme interiérové a stavební prvky, pracovní desky na kuchyňské linky, pomníky a pomníkové díly, sekání a zlacení/stříbření nápisů a ornamentů. Vyrábíme z přírodního kamene a konglomerovaného kamene Technistone. Jsme autorizovaným distributorem pro Plzeňský kraj. Navštivte nás.

CEMEX Czech Republic s.r.o.

CEMEX je předním světovým výrobcem stavebních materiálů, který poskytuje vysoce kvalitní výrobky a služby zákazníkům ve více než 50 zemích. Mexická společnost působí v České republice od roku 2005. CEMEX v Česku provozuje betonárny, štěrkovny, kamenolomy, cementárnu v Prachovicích, cementovou mlýnici v Dětmaroviccíh a výrobnu speciálních přísad do betonu.