• Detail firmy

Ing. Ivo Štolpa

Základní popis

Vedeme účetnictví i daňovou evidenci. Zpracováváme mzdy, daňová přiznání pro právnické i fyzické osoby. Zastoupíme Vás při jednání na úřadech, zajistíme asistenci při účetních kontrolách. VYVÍJÍME KOMPLETNÍ EKONOMICKÝ SYSTÉM CENTRUM PUSSA.

Adresa

Žižkova 89
586 01 Jihlava

Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  15266176
DIČ:  CZ6008300133
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  1
  • Maloobchod
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Vedení účetnictví a daňová evidence

Kontaktní údaje

Telefon: +420 567 320 386
E-mail: pussa@pussa.cz
WWW: www.ucetnictvi-vysocina.cz
WWW: www.pussa.cz
WWW: www.avanto.cz

Kontaktní osoba

Ing. Ivo Štolpa - Majitel

Mobil: +420 602 735 124
E-mail: ivo@stolpa.cz
Další firmy v oboru

UNICODE SYSTEMS, s.r.o.

Více než 20 let zkušeností v oblasti petrolejářského průmyslu. Projektové řízení a rozvoj systémů pro veřejné a soukromé čerpací stanice. Řízení a integrace head-office systémů a systémů platebních karet pro sítě čerpacích stanic. Karetní systémy pro čerpací stanice. Konstrukce, produkce venkovních platebních terminálů. Servis, hot-line, systémová podpora.

Petr Razima

Zajišťujeme kompletní služby v oblasti účetní a daňové agendy. Nabízíme vedení účetnictví, vedení daňové evidence, zpracování účetních závěrek, vedení mzdové a personální agendy, zpracování podkladů k daňovým přiznáním, kompletní analýzy hospodaření firem, služby zastupování klientů, ekonomické poradenství i odborné účetní poradenství.

Ing. Kamil Rod - Daňový poradce

Daňový poradce pro Vysočinu, Prahu a okolí. Již 20 let se zabývám zpracováním mezd, vedením účetnictví a daňové evidence. Poskytuji daňové poradenství, zajistím kontrolní hlášení DPH, zastupuji klienty před Finančními úřady. Jsem držitelem Osvědčení o zápisu do seznamu daňových poradců pod evidenčním číslem 2168. Díky bohatým zkušenostem v daňové problematice Vám garantuji 100% spokojenost.