• Detail firmy

FUTURA, a.s.

Základní popis

Vydavatel deníku Haló noviny. Prodej knih. Poskytování služeb v oblasti typografie.

Adresa

Politických vězňů 9
111 21 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  16192893
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  60
Roční obrat:  80000000

Výrobky, činnosti

Nakladatelství odborné literatury

Kontaktní údaje

Telefon: +420 222 897 256
Telefon: +420 224 897 314
E-mail: halo@mbox.vol.cz
WWW: www.halonoviny.cz

Kontaktní osoba

Milan Špás - Předseda představenstva

RSDr. Otakar Zmítko - Člen představenstva

Telefon: +420 222 897 306
Další firmy v oboru

SUMA, spol. s r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti výpočetní i kancelářské techniky. Prodáváme široký sortiment počítačů, notebooků, monitorů, pokladních systémů, telefonů atd. Mezi naše služby jsme zařadili také outsourcing IT, správu sítí, tvorbu www stránek, modernizaci Vaší stávající techniky, 3D tisk a nespočet dalších služeb.

CTECH s.r.o.

Ctech s.r.o. je technologická firma, která zajišťuje komplexní marketingové strategie, tvorbu kreativních návrhů, grafiky, tvorby webů, přes tvorbu hudby, video spotů, video prezentací, a to vše s využitím moderních technologií, včetně 3D vizualizací, animací a dalších. Jsme schopni prakticky veškeré projekty připravit a zpracovat pod jednou střechou, což je pro naše klienty vysoce efektivní.

computer design studio

Zabýváme se hlavně DTP – předtiskovou přípravou, grafickými návrhy a realizací tiskovin. Nabízíme též související činnosti - digitalizaci podkladů vč.diapozitivů, kalibraci barev, velkoplošný tisk š. 60 cm a malonákladový tisk, redakční práce, jazykovou korekturu a články na klíč. Správa a plnění databází, databázové publikování. Naším a specifickým oborem je design a produkce unikátních tkanin.