• Detail firmy

GOLDEN CITY, spol. s r.o.

Základní popis

Nabídka ubytování v hotelu v pokojích vybavených TV/SAT, telefonem, trezorem a připojením na internet s možností využití směnárny a autopůjčovny.

Adresa

Táboritská 3/913
130 00 Praha 3

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  41195043

Výrobky, činnosti

Hotely

Nabídka ubytování v hotelu v pokojích vybavených TV/SAT, telefonem, trezorem a připojením na internet s možností využití směnárny a autopůjčovny.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 222 716 008
Telefon: +420 222 711 008
E-mail: hotel@goldencity.cz
WWW: www.goldencity.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ČERNÝ SLON s.r.o.

Hotel v centru města, poblíž Staroměstského náměstí, nabízí ubytování s celkovou kapacitou 35 osob a stravování pro hosty v restauraci, která se nachází v přízemí hotelu. Pro milovníky vína máme k dispozici vinárnu Bandol ve sklepních prostorách. Kromě ubytování zajišťujeme také výlety po Praze i mimo Prahu včetně dopravy a vstupenek, firemní večírky, rauty, svatební hostiny či rodinné oslavy.

BULIRO CLUB s.r.o.

Pronájem bytových a nebytových prostor ke komerčním účelům včetně parkování v uzavřeném areálu a kompletních služeb. Pronájem zasedacích místností.

HOTEL ČECHIE Praha, a.s.

Vedeme 4-hvězdičkový hotel s wellness a bohatým sportovním vyžitím. 4-hvězdičkový hotel na Praze 8 nabízí ubytování v standardních i nadstandardních pokojích a hotelových apartmánech. V areálu hotelu se nachází krytá tenisová hala, bazén s protiproudem, klimatizované fitness, golfová hala i prostory pro squash. Organizujeme firemní konference na klíč. Pořádáme golfové kurzy.