• Detail firmy

ELEKTROS, spol. s r.o.

Základní popis

Provádíme kompletní realizaci a rekonstrukci elektroinstalace. EZS drátový, bezdrátový (vhodný i do hotových interiérů). Slaboproudé rozvody, revize elektro, tepelná čerpadla. Děláme i dokončovací zednické a malířské práce. ISO 9000.

Adresa

Kozákova 102
250 73 Radonice

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  61500020
DIČ:  CZ61500020
Rok založení:  1995
Počet zaměstnanců:  10

Výrobky, činnosti

kompletní realizaci,rekonstrukci elektroinstalace

Provádíme kompletní realizaci a rekonstrukci elektroinstalace. EZS drátový, bezdrátový (vhodný i do hotových interiérů).

Kontaktní údaje

Telefon: +420 222 317 905
Mobil: +420 602 351 722
E-mail: elektrospraha@volny.cz
E-mail: elektros@telecom.cz
WWW: www.elektrospraha.cz

Kontaktní osoba

Pavel Pfeffer - Jednatel

Další firmy v oboru

Elektris.CZ s.r.o.

Specializujeme se na realizace elektroinstalací a elektrorevize dle aktuálních právních předpisů. Poskytujeme profesionální školení a poradenství v oblasti elektro. Zaměřujeme se na průmyslové elektroinstalace od návrhu až po realizaci. Provádíme rekonstrukce domů a objektů kompletně na zakázku. Zajišťujeme také rekonstrukce bytových jader.

NES-elektro s.r.o.

Zabýváme se instalací zabezpečovacích zařízení. Realizujeme montáže kamerových systémů, televizních rozvodů, slaboproudých rozvodů. Zajišťujeme revize, elektroinstalace.

Josef Votava - plošiny

Zajišťujeme pronájem vysokozdvižných a montážních plošin. Provádíme výškové a elektroinstalační práce. Součástí poskytovaných služeb je rovněž výstavba a údržba veřejného osvětlení. Na našich webových stránkách naleznete veškeré technické údaje plošin a ceník pronájmu plošin. Při dlouhodobých pronájmech nabízíme slevy. Neváhejte nás kontaktovat!