• Detail firmy

GYBAS, spol. s r. o.

Adresa

Krhová - Horní Konec 1
756 63 Valašské Meziříčí

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  46578862
DIČ:  CZ46578862
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  5

Výrobky, činnosti

Zemědělské stroje, náhradní díly a potřeby

Kontaktní údaje

Telefon: +420 571 633 056
Mobil: +420 603 212 124
Fax: +420 571 633 153
E-mail: agro@gybas.cz
WWW: www.gybas.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Gybas - Majitel

Další firmy v oboru

PRODAG Zlín, s.r.o.

Prodáváme zemědělskou, lesnickou a komunální techniku v regionu Zlínsko a Vsetínsko. Nabízíme široký sortiment strojů a techniky pro zahradnictví, pěstitelství i pro komunální služby. Dodáváme traktory Solis, Belarus, Yanmar a jsme akreditovanými dovozci slovinských traktorů Tuber. Vyrábíme vlastní rozmetadla pro posyp hnojivem i solí, postřikovače pro zemědělství i speciály pro sportovní plochy.

GARDEN TECHNIK

Firma se zabývá prodejem, servisem, půjčovnou a e-shopem se zahradní a komunální technikou. Nabízíme prodej kompletního sortimentu zahradní techniky včetně příslušenství. Prodáváme zahradní traktory, malotraktory, křovinořezy, vyžínače, strunové sekačky, pily, sněhové frézy, mulčovače, sekačky, tlakové myčky, drtiče nebo nářadí.

Jaroslav Silber

Nabízíme lesní a zahradní techniku od nejkvalitnějších mezinárodních výrobců. Prodáváme vše od sekaček, drtičů, vysavačů až po traktory. Na prodejně naleznete i pracovní oděvy, ochranné pomůcky a náhradní díly. S nákupem každého stroje či výrobku poskytujeme záruční i pozáruční servis, v některých případech také od jiných výrobců. Snažíme se dělat vše pro spokojenost zákazníka.