• Detail firmy

AREKON s.r.o.

Základní popis

Nabízíme elektroinstalace, elektromontáže i vypracování projektů. Provádíme montáž zabezpečovací signalizace, kamerových systémů či telefonních ústř.

Adresa

Ludovíta Štúra 1085
708 00 Ostrava - Poruba

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  47668504
Rok založení:  1992

Výrobky, činnosti

Anténní zařízení pro satelitní příjem, satelitní antény

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 918 426
Mobil: +420 602 771 389
E-mail: arekon@quick.cz

Kontaktní osoba

Oldřich Randuch - Jednatel

Další firmy v oboru

HTelektroinstalace & Servis s.r.o.

Realizujeme nové elektroinstalace, rekonstrukce a opravy starých rozvodů, pravidelnou údržbu elektroinstalací a elektrorevize jak pro domácnosti, tak i pro firmy. Provádíme výměnu HDV, elektroměrových skříní, kamerových systémů, anténních a satelitních rozvodů, opravy a instalace hromosvodů, montáž a údržbu protipožárních přepážek. Zajišťujeme zednické, malířské, a po dohodě, i úklidové práce.

Pavel Vácha

Specializujeme se na průmyslové a bytové elektroinstalace - slaboproud. Realizujeme rozvody domovních telefonů, instalace a revize hromosvodů, revize elektrozařízení, satelitní a televizní rozvody, počítačové sítě, pohony vrat a bran a mnoho dalšího. Navštivte naše webové stránky, kde naleznete kompletní informace o činnosti firmy, včetně referencí.

GREVIS a. s.

Výstavba a servis telekomunikačních sítí na klíč. Údržba a servis STA, slaboproudé rozvody. Provádíme zemní a výkopové práce, přípojky kanalizace, vody, plynu a nn. Opravy komunikací.