• Detail firmy

Karel Bartoš

Základní popis

Prodej, montáže a opravy zámků, cylindrických vložek a bezpečnostních kování. Výroba klíčů. Nabídka nouzového otevírání bytů a aut.

Adresa

Foltova 1339/22
724 00 Ostrava - Stará Bělá

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  11524847
DIČ:  CZ5610181599
Rok založení:  1995
Počet zaměstnanců:  3

Výrobky, činnosti

Nouzové otevírání bytů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 786 047
Mobil: +420 602 794 979
E-mail: fabartos@seznam.cz
WWW: www.zamecnikbartos.cz

Kontaktní osoba

Karel Bartoš - Majitel

Další firmy v oboru

Umělecký kovář - Jan Guziur

Nabízíme ruční kovářské práce na zakázku s použitím tradičních kovářských technik. Vyrobíme pro Vás jakékoliv kované interiérové prvky, kované plastiky a bytové doplňky, kovové okrasné mříže i kovaná zábradlí. Kované architektonické prvky realizujeme na základě Vašich návrhů nebo nám můžete nechat volnou ruku. Často také spolupracujeme s architekty.

KOFING a.s.

Výroba a montáž ocelových konstrukcí, technologických zařízení, potrubních systémů. Náš dosavadní sortiment: ocelové, mostní a zdvihací konstrukce až 30t výrobně a montážně neomezeně, ocelové nádrže pro chemický a petrochemický průmysl, plechové pláště, kryty, obslužné a pochůzkové plošiny, roštové a vibrační zařízení, dopravníky, potrubní systémy, kompletace membránových stěn energetických kotlů.

Mi-Tec CZ s.r.o.

Zabýváme se výrobou ocelových konstrukcí, pásových dopravníků, ocelových sil a ocelových zásobníků apod. Zajišťujeme kompletní návrh aspirační sítě. Dodáváme zařízení pro sušení sypkých materiálů. Provádíme zemní, výkopové, svahové a montážní práce. Poskytujeme pronájem vysokozdvižné pracovní plošiny či bagru.