• Detail firmy

GVS plast, s.r.o.

Základní popis

Jsme firma, která se zabývá výrobou a distribucí plastových nádrží, míchadel, jímek a žump. Dodáváme průmyslové odtahové systémy potrubí a průmyslové rozvody vody. Zaručujeme kvalitně provedenou výrobní práci.

Adresa

nábřeží Dr. Beneše 24
750 02 Přerov

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25840002
DIČ:  CZ25840002
Rok založení:  1996
Počet zaměstnanců:  13
Roční obrat:  9000000

Výrobky, činnosti

Plastové potrubní rozvody PP, PE, PVDF

Nabízíme plastové potrubní rozvody. Plastové potrubní rozvody jsou účelné pro veškerý průmysl. Pro výrobu používáme materiály PP, PE, PVDF.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 581 252 314
Mobil: +420 602 788 183
E-mail: gvplast@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

BILL, s. r. o.

Výroba obalů z lepenky, kartonů i kartonplastů. Poskytujeme vakuové lisování, tvarování plastů, kryty točitých částí strojů

CZECH ETIMEX s.r.o.

Naše společnost ETIMEX je vedoucím dodavatelem vyfukovaných plastových systémů pro rozvod vody a vzduchu ve vybraných oblastech trhu v Evropě a severní Americe. Vyvíjíme a vyrábíme inovační produkty v optimální kvalitě. Zajišťujeme kompletní řešení. Dostanete tak z jedné ruky vše od nápadu až po hotový plastový nebo pryžový díl. To vše v jakémkoli požadovaném množství.

Michal Kubíček

Naše společnost zajišťuje kompletní realizace bazénů včetně instalací filtračních technologií pro bazény a rybníčky. Dále se zabýváme zakázkovou výrobou vířivých van, plastových septiků, jímek, samonosných plastových nádrží, vodoměrných šachet apod. Provádíme vyvložkování starých bazénů, jímek, septiků a nádrží. Dodáváme a montujeme do firem plastové odsávání, rozvody potrubí a jiné.