• Detail firmy

IngSoft Consult, s.r.o.

Základní popis

Dodáváme a konstruujeme nástroje pro strojírenskou výrobu, pro lisování, hřídele, ozubení a ozubená kola a strojní součásti.

Adresa

Nováčkova 724/70
614 00 Brno - Husovice

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  49973061
Rok založení:  1993
Počet zaměstnanců:  4

Výrobky, činnosti

Strojní součásti, dílce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 545 214 711
E-mail: info@ingsoft-consult.cz
WWW: www.ingsoft.cz

Kontaktní osoba

Pavlína Pospíšilová - Jednatel

Další firmy v oboru

JNC construct s.r.o.

Zaměřujeme se na projekty v oblasti strojírenství. Věnujeme se návrhům kovových mechanických prvků, sestav pro oblast obráběcích strojů, jednoúčelových strojů. V nabídce máme také návrhy vodních elektráren a to především pohybových částí strojů, příslušenství pro elektrotechnické přístroje a další.

CENTRIF s.r.o.

Zabýváme se výrobou odlitků s možností dalších povrchových úprav. Náš výrobní program zahrnuje páky, držáky, ozubená kola, kladky, příruby, víka a jiné strojní součástí (i tvarově složitější) a z uměleckých odlitků například plakety, miniatury, sošky, přívěšky, přezky, spony a mnoho jiných produktů ve vysoké kvalitě. Více informací o našich výrobcích naleznete na stránkách firmy.

ZAPRA spol. s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti montáže, oprav a údržby elektrických zařízení a výroby rozvaděčů nízkého napětí. Nabízíme projektovou činnost v investiční výstavbě a projektování elektrických zařízení. Montujeme měřidla. Zajišťujeme technické služby k ochraně osob a majetku.