• Detail firmy

PROJEKCE PSB a.s.

Adresa

Kounicova 41
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25500139
DIČ:  CZ25500139
Rok založení:  1997
Počet zaměstnanců:  11

Výrobky, činnosti

Projektová a inženýrská činnost

- pro průmyslové stavebnictví - pro občanskou a bytovou výstavbu - rekonstrukce staveb - nabídková dokumentace stavebních částí - studie (návrh variant a jejich vyhodnocení) - zadání stavby (dokumentace pro výběrová řízení) - dokumentace pro územní řízení - dokumentace pro stavební řízení (projekt stavby) - koncepční projekt (Basic Design) - realizační projekt - dokumentace skutečného provedení - dokumentace pro správu nemovitostí, včetně stavebně technických průzkumů - organizace a vyhodnocení výběrových řízení stavebních dodavatelů - stavební a autorský dozor stavby - koordinace stavební a technologické části stavby - kontrola prováděných prací z hlediska objemu i kvality - příprava stavby na přejímku a kolaudaci - závěrečné vyhodnocení stavby

Kontaktní údaje

Telefon: +420 541 213 783
Telefon: +420 541 213 722
Fax: +420 541 219 569
E-mail: mikoska@pojekcepsb.cz
E-mail: projekce@projekcepsb.cz
WWW: www.projekcepsb.cz

Kontaktní osoba

Ing. Ivan Mikoška - Předseda představenstva

Mobil: +420 603 439 488
Další firmy v oboru

ZAPRA spol. s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti montáže, oprav a údržby elektrických zařízení a výroby rozvaděčů nízkého napětí. Nabízíme projektovou činnost v investiční výstavbě a projektování elektrických zařízení. Montujeme měřidla. Zajišťujeme technické služby k ochraně osob a majetku.

JNC construct s.r.o.

Zaměřujeme se na projekty v oblasti strojírenství. Věnujeme se návrhům kovových mechanických prvků, sestav pro oblast obráběcích strojů, jednoúčelových strojů. V nabídce máme také návrhy vodních elektráren a to především pohybových částí strojů, příslušenství pro elektrotechnické přístroje a další.

STANDS AND DESIGN s.r.o.

Kreativní design studio se zaměřením na atypické i systémové veletržní expozice, design komerčních prostor i průmyslových výrobků. Ročně nakreslíme více než 150 expozic, z nichž je velká část k vidění na českých i zahraničních veletrzích. Součástí zakázky může být i výrobní dokumentace. Poskytujeme praxi studentům architektury a designu.