• Detail firmy

Royal party servis, spol. s r.o.

Základní popis

Jsme cateringová společnost zajišťující recepce, rauty, koktejly, bankety, garden party, svatby, firemní akce a večírky, konference a další společenské akce

Adresa

Hlinky 131/60
627 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  63488817

Výrobky, činnosti

Recepce,rauty,bankety,koktejly,firemní akce

-Kompletní zajištění akcí

Kontaktní údaje

Fax: +420 541 244 912

Kontaktní osoba

Josef Blaštík - Jednatel

Mobil: +420 602 755 306

xx. Kropáček

Mobil: +420 777 674 849

Zařazení v katalogu

Pobočky

Royal Event s.r.o.
Hlinky 131/60
603 00 Staré Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

Marcová Petra - Lahůdka Brno

Vyrábíme především chlebíčky, minichlebíčky, jednohubky a kanapky, obložené mísy, obložené talíře, zeleninové saláty a produkty hodící se na rauty. Dodáváme vždy čerstvě udělané výrobky z kvalitních surovin.

FOODEX s.r.o.

Nabízíme prodej kávovarů, nápojových i svačinových automatů. Dodáváme jídelní automaty, nápojové automaty, kapslové kávovary, kávovary na espresso apod. Poskytujeme pronájem kávovarů, kompletní nápojový catering, opravy a servis automatů a kávovarů, baristická školení. Soustředíme se zejména na Jižní Moravu, Zlínský kraj a Vysočinu.

BARUNKA DELI s.r.o.

Speciality studené kuchyně - obložené mísy, chlebíčky, bagetky, jednohubky, saláty apod. Zajišťujeme občerstvení na večírky, rauty, semináře, porady či různé oslavy. Připravíme Vám chutné a čerstvé lahůdky dle Vašeho přání. Objednávat můžete on-line, po dohodě Vám zboží přivezeme nebo si jej můžete vyzvednout v naší provozovně, která se nachází v Brně - Běhounská 20. Stačí si vybrat.