• Detail firmy

Hobby - G s.r.o.

Základní popis

Maloobchodní i velkoobchodní prodej rybářských potřeb. Prodej specializovaného muškařského programu i chovatelských potřeb.

Adresa

Krkonošská 181
543 01 Vrchlabí

Okres: Trutnov
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27463877

Výrobky, činnosti

Rybařské potřeby

Maloobchodní i velkoobchodní prodej rybářských potřeb. Prodej specializovaného muškařského programu i chovatelských potřeb.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 736 684 733
Telefon: +420 499 429 017
Fax: +420 499 429 017
E-mail: lukas@hobby-g.cz
E-mail: hobby-g@hobby-g.cz
WWW: www.hobby-g.cz

Kontaktní osoba

Lubomír Grof - Jednatel

Další firmy v oboru

VÝROBA OPASKŮ - Ing. Zdeněk Korbel

Zakázková kožedělná výroba.Nabízíme výrobu kožených opasků, obojků ,pouzder ,peněženek i kožených doplňků. Provádíme opravy obuvi a kožené galanterie.

Ketris, s.r.o.

Nabízíme zcela kompletní sortiment světové úrovně pro zemědělce a chovatele. Prodáváme chovatelské potřeby pro hospodářská zvířata, vybavení stájí včetně desinfekce, elektrické ohradníky, automaty na mléko, potřeby pro koně a jezdce, krmiva pro koně, psy, kočky a mnoho dalšího. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách. Sortiment každý rok obnovujeme.

Luděk Neubauer - Zahradnictví

Zabýváme se prodejem balkonových květin, letniček a sadby zeleniny. V létě a na podzim pěstujeme a prodáváme odrůdy chryzantém, vřesů a dalších dekorativních sezónních rostlin. Dodáváme květinovou výzdobu do firem, hotelů i restaurací. Další naší činností je chov a prodej akvarijních rybek a realizace akvárií.