• Detail firmy

Čuban Petr

Základní popis

Nabídka služeb video produkce. Natáčení dokumentů, reklam, společenských a sportovních akcí, svateb a plesů digitální technikou.

Adresa

Marie Pujmanové 1755/1
251 01 Říčany

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  48698202

Výrobky, činnosti

Nabídka služeb video produkce. Natáčení dokumentů

Kontaktní osoba

Petr Čuban - Majitel

Další firmy v oboru

Mgr. Jana Čermochová

Jsme manželský pár a svatební fotografii a videu se věnujeme 12 let. Zdokumentovali jsme ty nejkrásnější a nejemotivnější chvíle mnoha novomanželů. Nabízíme také zásnubní a předsvatební fotografie. Dokumentujeme sportovní události, rodinné oslavy, společenské a firemní akce v Čechách i na Moravě. Využijte naše bohaté zkušenosti, kreativitu a nadšení, i špičkovou profesionální techniku!

Jindřich Žemlička

Poskytujeme služby v oblasti marketingu. Navrhujeme a tvoříme internetové prezentace, dále pak reklamní kampaně včetně zajištění jejich správy, zabýváme se SEO optimalizací pro vyhledávače, PPC reklamními kampaněmi apod. Technická podpora je samozřejmostí. Máme rovněž bohaté zkušenosti s produktovou fotografií. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Ivan Král

Nabízíme služby v oblasti reklamy. Vytváříme firemní identitu, informační a orientační systémy, bannery, billboardy, polepy aut, reklamní letáky, katalogy a mnoho dalšího. Poskytujeme fotografické služby.