• Detail firmy

BHN servis, s.r.o.

Základní popis

Prodej outdoorového horolezeckého, campingového a turistického vybavení včetně map a průvodců Lonely Planet a Rough Guides.

Adresa

Přestavlky 109
413 01 Přestavlky

Okres: Litoměřice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25482831

Výrobky, činnosti

Outdoorové vybavení

Prodej outdoorového horolezeckého, campingového a turistického vybavení včetně map a průvodců Lonely Planet a Rough Guides.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 608 222 771
E-mail: info@sportpro.cz
WWW: www.sportpro.cz
Další firmy v oboru

Rock Empire s.r.o.

Zabýváme se výrobou a prodejem horolezeckých potřeb. Nabízíme horolezecké sedáky, lana, úvazky, karabiny, lezeckou obuv, přilby a další horolezecké potřeby. Také prodáváme a provádíme servis vybavení pro práci ve výškách. Poskytujeme revize techniky pro OOPP, poradenství a školení BOZP zaměřené na práci ve výškách.

Boháček-sport.cz s.r.o.

Zabýváme se výrobou a dodávkou sportovních dresů, sportovního oblečení a termoprádla. Jsme oficiálním výrobcem CCM. Dodáváme fotbalové dresy, hokejové dresy, cyklistické dresy, termoprádlo, dresy na rugby, motokrosové dresy, oděvy pro volný čas či pro reklamní účely. Nabízíme výrobu sportovního oblečení a sportovních dresů na zakázku z těch nejkvalitnějších materiálů a potiskem dle přání klienta.

REDNO Šumava, s.r.o.

Zabýváme se výrobou a prodejem lepené celokožené dámské a pánské obuvi. Nabízíme curlingovou, střeleckou, zimní, letní, celoroční a pracovní obuv. Obuv je ručně šitá, kožená a vyrobená na zakázku za velmi příznivé ceny. Naše výrobky dodáváme v úplném velikostním sortimentu nebo jednotlivě dle čísla.