• Detail firmy

ANDERLE Robert - VEROZ

Adresa

Šmakalova 292
784 01 Litovel

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  48778141
DIČ:  380-6508171230
Rok založení:  1994
Počet zaměstnanců:  2

Výrobky, činnosti

Elektroinstalace pro průmysl

regulace a hlídání 1/4 hod. maxima

Kontaktní údaje

Mobil: +4206 085 342 007
Mobil: +420 603 838 731

Kontaktní osoba

Robert Anderle - Majitel

Další firmy v oboru

HAJDO spol. s r.o.

Specializujeme se na konstrukce, projekce a výrobou strojů a zařízení. Nabízíme soustružení, vyvažování, dělení vodním paprskem, CNC ohýbání trubek, svařování a zámečnickou výrobu. Vyrábíme kvalitní kardanové hřídele, armované hadice, papírenské stroje a hydraulické trubky.

SEAL - navijáky s.r.o.

Specializujeme se na prodej, montáž a servis navijáků. Dodáváme navijáky vyprošťovací, elektrické, hydraulické a lesnické, včetně příslušenství a náhradních dílů. Dále pak nabízíme manipulační mechanická zařízení či energetické a lesnické nástavby na traktory. Kompletní sortiment a technické parametry našich produktů naleznete na webových stránkách firmy.

KULATÝ - ELEKTRO, s.r.o.

Věnujeme se dodávce elektromontážních prací objektů občanské výstavby průmyslu i zemědělství. Při elektromontážích Vám nabízíme vypracování projektů a provedení montáží, revizí, oprav kabelových vedení a ostatní práce. Zajistíme Vám vypracování kompletní cenové kalkulace na základě projektové dokumentace, poradenství a kontrolu zařízení. Nabízíme i práce s montážní plošinou a jádrovým vrtákem.