• Detail firmy

ING. FRANTIŠEK PETRŮ

Základní popis

Výroba AC/DC měničů. Nabízíme výkonové díly pro středofrekvenční ohřev, nabíječe, řízené usměrňovače a regulace generátorů.

Adresa

Palírenská 38
621 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  15565157
Rok založení:  1990

Výrobky, činnosti

Zařízení pro zásobování elektrickým proudem, síťová zařízení, síťové adaptéry, laboratorní síťová za

Kontaktní údaje

Telefon: +420 541 226 022
Fax: +420 541 227 266
Další firmy v oboru

MP Lifts s.r.o.

Zaměřuje se na dodávky, servis a rekonstrukce výtahů a dalších strojních a zvedacích zařízení. Dále zajišťujeme realizace ocelových konstrukcí výtahových šachet pro vnitřní i vnější prostředí včetně stavebních prací. Nabízíme hydraulické výtahy, autovýtahy, jídelní výtahy, výtahové plošiny, nákladní a panoramatické výtahy. Dodáváme nejrůznější atypické vertikální zařízení.

SYSTEMOTRONIC, s.r.o.

Nabízíme komplexní služby pro bezpečnost strojů. Specializujeme se na posouzení rizik, programování PLC a dodávku zařízení pro zajištění bezpečnosti. Zajišťujeme distribuci výrobků od firem - Pilz, BBH, Bihl + Wiedemann, Jean Müller, Zander Aachen, Eaton, Brainboxes, Castell Safety, Woertz a Reer. Nově Vám zpracujeme i návrh a zajistíme výrobu jednoúčelových strojů.

Chironax, spol. s r.o.

Specializujeme se na prodej a servis zdravotnické techniky. Nabízíme především tuzemskou zdravotnickou techniku, ale i zahraniční přístrojovou technologii. Zajišťujeme dodávky zdravotnických přístrojů a zařízení na klíč, včetně odborné montáže, záručního a pozáručního servisu a poradenství. Poskytujeme také pronájem zdravotnické techniky. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách.