• Detail firmy

KOMAS , spol. s.r.o.

Základní popis

Výroba bezpečnostního, dveřního, okenního a stavebního kování. Dodávky lisovaných dílů pro automobilový průmysl.

Adresa

Ostravská 33
747 70 Komárov

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  46580344
DIČ:  CZ46580344
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  140
Roční obrat:  94000000

Výrobky, činnosti

Stavební kování

Kontaktní údaje

Telefon: +420 553 794 777
Telefon: +420 553 607 300
E-mail: komas@komas.cz
WWW: www.komas.cz

Kontaktní osoba

Ing. Luděk Pokrývka

Ing. Jiřina Hajduková - Jednatel

Další firmy v oboru

Porgest, a. s.

Zaměřujeme se na výrobu motorových vozidel včetně zajištění záručního i pozáručního servisu. Realizujeme přestavby dle ADR. Dodáváme sklápěčové korby, valníkové plošiny, hydraulické nakládací jeřáby, jednoramenné nosiče kontejnerů, nádrže na PHM a nádrže na oleje. Provádíme montáže zdvihacích plošin, montáže tachografů a pálení plazmou.

LASON CZ s.r.o.

Specializujeme se na povrchovou a antikorozní ochranu kovů. Realizujeme metalizování, suché a mokré tryskání, žárové zinkování kovů, průmyslové a protipožární nátěry konstrukcí, nástřik kovů hliníkem, mechanické očištění kovů od rzi i mobilní tryskání kovů. Pro ukázku našich referencí navštivte naše webové stránky.

DAVID LINDOVSKÝ METAL

Jsme firma zabývající se prodejem spojovacího materiálu, a to formou velkoobchodní a maloobchodní. Nabízíme celý sortiment dle norem ve všech pevnostních třídách a povrchových úpravách. Dodáváme kotevní techniku, brusivo, železářské zboží, vruty, závitové tyče, vrtáky do kovu, šroubováky, maticové a nástrčkové klíče, kladívka, měřidla, hřebíky a další. Více informací na internetových stránkách.