• Detail firmy

FLAGA PLYN, s.r.o., POBOČKA OLOMOUC

Adresa

Kosmonautů 8
772 11 Olomouc

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  47917091
DIČ:  299-47917091

Výrobky, činnosti

Plynové topení

Kontaktní údaje

Fax: +420 585 516 550
Fax: +420 585 228 458
E-mail: flaga.olomouc@iol.cz
WWW: www.flaga.cz

Zařazení v katalogu

Pobočky

Flaga Český plyn s.r.o.
Nádražní 47, Plnírna PB
693 01 Hustopeče

Okres: Břeclav
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

CRYOS s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na montáž a opravy chladících a mrazících zařízení. Zajišťujeme dodávky, montáž a servis tepelných čerpadel, klimatizací, chladniček, mrazniček, a to jak pro domácnosti, tak i pro restaurace, obchody, zdravotnická zařízení apod. Součástí poskytovaných služeb jsou rovněž revize úniku chladících zařízení. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Elektron - Etto, s.r.o.

Již od roku 1993 se zabýváme výrobou elektrických odporových topných těles. Nabízíme topná tělesa pro ohřev vzduchu, vody a podobných kapalin a pro kontaktní ohřev. Poskytujeme služby v oblasti poradenství ohřevu kapalin a vzduchu. Navrhujeme a realizujeme topná tělesa, realizujeme rovněž dle dodané technické dokumentace. Více informací na našich internetových stránkách.

Elmar group s.r.o.

Zabýváme se prodejem kvalitního zařízení pro měření a regulaci vytápěcích, chladících a vzduchotechnických zařízení. Zajišťujeme prodej a servis tepelné a chladící technologie. Nabízíme plynové kotle, elektrokotle, zařízení pro vytápění průmyslových hal, vzduchotechnické jednotky, mrazící boxy, tepelné výměníky apod. Zabezpečujeme precizní servis plynových kotlů, mrazících boxů apod.