• Detail firmy

SVOBODA A SYN s.r.o.

Základní popis

Provádíme montáže telekomunikačních technologií, ocelových konstrukcí a lávek. Nabízíme geodetické a stavební práce, elektroinstalace, rozvody kabelů

Adresa

Sladovnická 6
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25548531
DIČ:  CZ25548531
Rok založení:  1998
Počet zaměstnanců:  67
  • Služby

Výrobky, činnosti

Projekční a inženýrská činnost ve stavebnictví

Kontaktní údaje

Telefon: +420 531 029 334
Telefon: +420 541 029 340
Telefon: +420 545 429 311
E-mail: sasbrno@sasbrno.cz
WWW: www.sasbrno.cz

Kontaktní osoba

ing. Karel Svoboda - Jednatel

Ing. LUDĚK BATELKA - Jednatel

Další firmy v oboru

KONTRAWEB, spol. s r. o.

Jsme společnost, která se specializuje na dodávku stavební chemie, se zaměřením zejména na přírodní kámen. Spolupracujeme s firmou BS-pro s.r.o., která je generálním partnerem pro dodávky stavební chemie firmy SOPRO určené pro pokládku obkladů a dlažeb. Rozumíme našemu oboru a zajímáme se o dlouhodobou spolupráci. Snažíme se vyhovět všem Vašim požadavkům, abyste se k nám chtěli vracet.

Roman Kováč - Antény a elektroinstalace

Specializujeme se na poradenství a realizaci v oblasti anténních, satelitních a zabezpečovacích systémů. Realizujeme instalace pozemního příjmu TV signálu, provádíme přechod z analogového na digitální vysílání, instalujeme satelitní přijímače, hlavní stanice společných televizních antén i rozvody bezpečnostní techniky, a to zejména pro Brno a okolí.

ZAPRA spol. s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti montáže, oprav a údržby elektrických zařízení a výroby rozvaděčů nízkého napětí. Nabízíme projektovou činnost v investiční výstavbě a projektování elektrických zařízení. Montujeme měřidla. Zajišťujeme technické služby k ochraně osob a majetku.