• Detail firmy

SECURITY MONIT s.r.o.

Základní popis

Společnost se zabývá komplexními službami v oblasti komerční bezpečnosti a vzhledem k tomu, že je součástí konsorcia TREBI GROUP, je v současnosti jednou z nejsilnějších společností v daném oboru na jižní Moravě.

Adresa

Hoblíkova 548/6
613 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  60755792

Výrobky, činnosti

Hlídací a bezpečnostní služby pro zvláštní příležitosti

Kontaktní údaje

Telefon: +420 548 217 058
Telefon: +420 548 217 059
Mobil: +420 602 745 917
E-mail: monit@security-monit.cz
E-mail: obchodni@security-monit.cz
WWW: www.security-monit.cz

Kontaktní osoba

Ing. Václav Hájek

JIŘÍ RYBNÍČEK - Jednatel

Mobil: +420 602 745 493
Další firmy v oboru

SYSTEMOTRONIC, s.r.o.

Nabízíme komplexní služby pro bezpečnost strojů. Specializujeme se na posouzení rizik, programování PLC a dodávku zařízení pro zajištění bezpečnosti. Zajišťujeme distribuci výrobků od firem - Pilz, BBH, Bihl + Wiedemann, Jean Müller, Zander Aachen, Eaton, Brainboxes, Castell Safety, Woertz a Reer. Nově Vám zpracujeme i návrh a zajistíme výrobu jednoúčelových strojů.

ELMONT GROUP, a.s.

Nabízíme kompletní řešení pro elektromontáže a elektroinstalace na míru. Projektujeme a realizujeme telekomunikační systémy, bezpečnostní technologie, výstavbu datových sítí, ozvučovací systémy, integrační nadstavbové systémy apod. Provádíme renovace elektroinstalací, diagnostiku termovizí, instalaci kamerových i bezpečnostních systémů.

VVservis, s.r.o.

Nabídka správy a údržby nemovitostí, ostrahy osob a majetku. Zajišťujeme dodávku a montáž zabezpečovacích systémů. Realizujeme školení BOZP a požární ochrany. Nabízíme ubytování ve vinařské oblasti Kobylí na Jižní Moravě.