• Detail firmy

Miroslav Svoboda

Základní popis

Návrh, výroba, montáž - kované ploty, kované vjezdové brány a branky, samonosné a teleskopické brány, mříže, zábradlí. Provádíme kovářské, zámečnické a restaurátorské práce. Dále nabízíme on-line prodej automatických pohonů, vjezdových bran a branek

Adresa

Komenského 136
281 61 Kouřim

Okres: Kolín
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  10251995
DIČ:  CZ460403055

Výrobky, činnosti

Umělecké kovářství

Kontaktní údaje

Telefon: +420 321 783 506
Mobil: +420 602 416 978
Fax: +420 321 783 506
E-mail: hefaistos@volny.cz
WWW: www.volny.cz/hefaistos/

Kontaktní osoba

Miroslav Svoboda - Majitel

Pobočky

GLOBALIS s.r.o.
Komenského 674
281 61 Kouřim

Okres: Kolín
Kraj: Středočeský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

KOVOKAPA CZ s.r.o.

Specializujeme se na výrobu a montáž samonosných bran a schodišť. Věnujeme se zámečnické práci a kovářské výrobě. Nabízíme zakázkovou i sériovou výrobu. V nabídce máme také Smartline oplocení bez údržby. Zaměřujeme se především na brány s pojezdem, branky, ploty, schody, schodiště a další. Dbáme na kvalitu poskytovaných služeb.

HOZ Holub s.r.o.

Naše firma nabízí pronájem stavebních strojů (stavební výtahy, pracovní plošiny a závěsné lávky). Součástí našich služeb je i montáž, opravy, servis a revizní zkoušky zdvihacích zařízení. Dále Vám nabízíme stavební zámečnictví. Máme moderně vybavené zámečnické dílny a všem našim klientům vyrobíme produkty na míru. Mezi naše nejčastější zámečnické práce patří kovovýroba na zakázku.

AZ VLAŠIM spol. s r.o.

Naše společnost se zabývá truhlářskou výrobou. Vyrábíme okna, dveře, schodiště, podlahy a nábytek, i atypický. Na zakázku vyrobíme kuchyně, postele, vestavné skříně, komody apod. Dodáváme interiérové truhlářské prvky pro firmy a investory, a to jak české, tak i zahraniční. Náš tým tvoří zruční truhláři s bohatými zkušenostmi v oboru - garantujeme Vám kvalitně a včas odvedenou práci.