• Detail firmy

GfK Praha, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme komplexní služby v oblasti výzkumu trhu a marketingových analýz včetně konzultačního a poradenského servisu.

Adresa

Na hřebenech II 1718/10
147 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  15271757
DIČ:  CZ15271757
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  85
Roční obrat:  180000000

Výrobky, činnosti

Průzkum trhu

Kontaktní údaje

Telefon: 296 555 111
Fax: 251 815 800
E-mail: info.czech@gfk.com
WWW: www.gfk.cz

Kontaktní osoba

Ing. Martin Mravec - Jednatel

Robert Palán - Prokurista

Další firmy v oboru

BOREMI invest, a.s.

BOREMI invest, a.s. je vydavatelství tištěných časopisů pro aktivní volný čas. Zajišťujeme předplatné časopisu RUN, Puls, Outdoor a Men´s Life. Provozujeme www.epuls.cz, www.fitstyl.cz, www.ioutdoor.cz, www.run-magazine.cz. Zajišťujeme plošnou inzerci, tematicky umístěnou inzerci, tvorbu PR článků, inzerce v tištěných časopisech a na online portálech a také pravdivé a poutavé recenzování vybavení.

FRENDS s.r.o.

Specializujeme se na reklamu a marketing. Věnujeme se kreativní grafické práci. Připravujeme strategii a plánujeme reklamní kampaň. Poskytujeme poradenství v oblasti reklamy a součástí naší nabídky jsou i produkční služby. Zpracujeme kvalitní a efektivní video a audio prezentace.

ARCADIA PRAHA, s.r.o.

Zabýváme se kompletní organizací eventových akcí na míru Vašim požadavkům. Zajišťujeme pořádání společenských akcí jako jsou koncerty, oslavy, večírky, sportovní akce. Věnujeme se realizaci charitativních kampaní. Spolupracujeme s mnoha významnými nadacemi. Připravujeme propagační akce na míru, firemní prezentace, road show, street promotion či spotřebitelskou soutěž.