• Detail firmy

ELEKTRO - FA .PAVELEK, s.r.o.

Základní popis

Veškeré elektroinstalace, montáž a autorizovaný servis tepelných čerpadel značky NIBE, tvorba a realizace projektů úsporných opatření pro snížení energetické náročnosti budov. Vývoj a výroba domácí dorozumívací techniky - Czechphone, atd.

Adresa

Průmyslová 15
747 23 Bolatice

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  60322195
DIČ:  CZ60322195
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Domácí telefony

Kontaktní údaje

Telefon: +420 553 663 322
Telefon: +420 553 794 316
Mobil: +420 608 482 001
E-mail: info@pavelek.cz
E-mail: obchod@czechphone.cz
WWW: www.pavelek.cz
WWW: www.czechphone.cz
E-shop: eshop.czechphone.cz

Kontaktní osoba

Stanislav Pavelek - Majitel, Jednatel

Další firmy v oboru

Libor Fiala - LIFI

Specializujeme se na návrh, dodávku a montáž v oblasti silnoproudé a slaboproudé elektroinstalace, měření a Regulace. Zabezpečujeme kompletní dodávky od projektové dokumentace až po samotnou realizaci. Nabízíme tvorbu webových stránek a aplikačního SW a vizualizaci.

NOVING OK s.r.o.

Zaměřujeme se na výrobu ocelových a ocelobetonových konstrukcí. Provádíme projekční a montážní práce a vypracováváme statická, dynamická a únavová posouzení stavu konstrukce a výrobní a dílenskou dokumentaci.

HTelektroinstalace & Servis s.r.o.

Realizujeme nové elektroinstalace, rekonstrukce a opravy starých rozvodů, pravidelnou údržbu elektroinstalací a elektrorevize jak pro domácnosti, tak i pro firmy. Provádíme výměnu HDV, elektroměrových skříní, kamerových systémů, anténních a satelitních rozvodů, opravy a instalace hromosvodů, montáž a údržbu protipožárních přepážek. Zajišťujeme zednické, malířské, a po dohodě, i úklidové práce.