• Detail firmy

GESPO, v.o.s.

Základní popis

Nabídka geodetických prací, tvorby geometrických plánů, vytyčování pozemků a staveb i zaměření pro projektovou dokumentaci.

Adresa

28. října 838/255
709 00 Ostrava - Mariánské Hory

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  45197041
DIČ:  CZ45197041
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  15

Výrobky, činnosti

Inženýrská geodézie

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 622 347
Telefon: +420 596 627 316
Mobil: +420 603 811 086
E-mail: info@gespo.cz
WWW: www.gespo.cz

Kontaktní osoba

Ing. JAROSLAV HONS - Jednatel

Ing. JIŘÍ PEČTA - Jednatel

ČESTMÍR HRUBOŠ - Jednatel

Ing. JIŘÍ ADAMOVSKÝ - Jednatel

Ing. PAVEL ČERNOTA - Jednatel

Další firmy v oboru

AC/DC Elektro s.r.o.

AC/DC ELEKTRO s.r.o. je specialistou na vypracování a realizaci projektů silnoproudých a slaboproudých elektroinstalací. Mezi poskytované služby patří elektroinstalace vnitřních a vnějších rozvodů NN, rozvodů pro slaboproud EPS, EZS, CCTV, ACS, elektroinstalace a rozvody pro měření a regulaci, montáže hromosvodů a rovněž elektroinstalace rozvodů pro počítačové sítě.

DIGIS, spol. s r.o.

Zabýváme se dodávkami ucelených řešení v oblasti tvorby GIS - geografických informačních systémů pro všechny úrovně uživatelů - malé obce, města, mikroregiony a další. Poskytujeme odborné služby inženýrské geodezie a komplexní geodetickou činnost. Dodáváme velkoformátové knižní a stolní skenery a archivátory. Zajišťujeme velkoformátové skenování, kopírování i tisk.

ČÍŽ Dalibor

Již téměř 25 let zajišťujeme prodej a servis měřící a regulační techniky SIEMENS. Nabízíme komplexní služby, od projektování řídících systémů MaR, přes jejich instalaci a uvedení do provozu, až po technikou pomoc a poradenství. Součástí poskytovaných služeb je rovněž programování pro regulátory UNIGYR a DESICO PX. Servis zajišťujeme nonstop.