• Detail firmy

PROPAGAČNÍ PODNIK OPAVA s.r.o.

Základní popis

Výroba a prodej venkovní reklamy, potisk autoplachet a polepy vozidel. Nabídka sítotisku a ofsetového tisku.

Adresa

Solná 13
746 01 Opava

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  60779161
DIČ:  CZ60779161
Rok založení:  1990
Počet zaměstnanců:  50
Roční obrat:  20000000

Výrobky, činnosti

Reklamní full servis

Kontaktní údaje

Telefon: +420 553 624 008
Fax: +420 553 624 132
E-mail: jednatelka@ppopava.cz
WWW: www.ppopava.cz

Kontaktní osoba

Jiřina Gebková - Ředitel

Doris Gebková - Jednatel

Moneta Gebková - Jednatel

Další firmy v oboru

Elena Ptáčková - Bohemia Agency

Provozujeme jednu z největších profesionálních modelingových a produkčních agentur v ČR. Zastupujeme modelky a modely u nás i v zahraničí. Zajišťujeme akce na klíč včetně hostesek se znalostí cizích jazyků, moderátorů, herců, fotografů, stylistů a vizážistů, rovněž dětí pro reklamy a fotografování. Realizujeme módní přehlídky. Podílíme se na charitativních projektech a akcích pro postižené děti.

FUN EXPRESS s.r.o.

Kompletní příprava a organizace firemních prezentací, setkání, školení, zasedání a konferencí, kongresů, sportovních dnů, vánočních večírků atd. Zajistíme rovněž stravování, ubytování, hostesky, bezpečnostní služby, ale i grafické služby, tisk pozvánek, fotodokumentaci či upomínkové předměty. Možnost dodání audiovizuální výbavy. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

BOREMI invest, a.s.

BOREMI invest, a.s. je vydavatelství tištěných časopisů pro aktivní volný čas. Zajišťujeme předplatné časopisu RUN, Puls, Outdoor a Men´s Life. Provozujeme www.epuls.cz, www.fitstyl.cz, www.ioutdoor.cz, www.run-magazine.cz. Zajišťujeme plošnou inzerci, tematicky umístěnou inzerci, tvorbu PR článků, inzerce v tištěných časopisech a na online portálech a také pravdivé a poutavé recenzování vybavení.