• Detail firmy

MEFISTO

Základní popis

Nabídka restaurátorských služeb. Výroba nábytku a replik.

Adresa

náměstí J. z Poděbrad 11
130 00 Praha 3

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  62447050
Rok založení:  1996
Počet zaměstnanců:  4

Výrobky, činnosti

Nabídka restaurátorských služeb

Nabídka restaurátorských služeb. Výroba nábytku a replik.

Kontaktní údaje

Fax: +420 222 719 350
Další firmy v oboru

STYLINE s.r.o.

Naše koupelnové studio se zaměřuje na prodej sanitárního vybavení, luxusních umyvadel, van a sprchových koutů. Vytváříme 3D návrhy koupelen a zajišťujeme jejich následnou realizaci. Naleznete u nás designové produkty i pro ty nejnáročnější zákazníky. Pro zákazníky zajišťujeme výrobu koupelnového nábytku dle požadavků. Kamennou provozovnu naleznete v Praze 5 na Smíchově.

AQUA TRADE s.r.o.

Jsme dodavatelem designového vybavení koupelen. Poskytujeme komplexní služby v oblasti navrhování interiérů i výstavních expozic. Zpracujeme vše od návrhu interiéru a technických výkresů až po realizaci. Nabízíme odborné poradenství v oblasti bytové architektury. Zaměřujeme se na privátní, komerční i developerské projekty. Náš individuální přístup vždy vede k vytvoření jedinečného prostoru.

Ing. arch. MgA. David Mateásko - MAD

Studio nabízí architektonické služby. Zabývá se navrhováním interiérů i exteriérů bytů a firem, designem či urbanismem. Některé naše realizace byly publikovány v odborných časopisech. Vybrané projekty naleznete na našich webových stránkách.