• Detail firmy

CS21 NEXTNET s r.o.

Základní popis

Poskytujeme komplexní IT služby. Hlavní orientací firmy jsou instalace, servis a správa datových sítí externích klientů.

Adresa

Žerotínova 1051/19
702 00 Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  61977306
DIČ:  CZ61977306
  • Služby

Výrobky, činnosti

Software

Kontaktní údaje

Telefon: +420 558 279 111
Fax: +420 596 622 847
E-mail: servis@cs21nextnet.cz
E-mail: obchod@cs21nextnet.cz
WWW: www.cs21nextnet.cz

Kontaktní osoba

Ing. Ivo Franc

Tomáš Petlach - Jednatel

Mobil: +420 737 797 181
Další firmy v oboru

HYDOR s.r.o.

Poskytujeme kompletní práce v oblasti rekonstrukcí rodinných domů. Věnujeme se komplexní stavební činnosti, zednickým a zemním pracím. Dále provádíme výstavbu inženýrských sítí a další služby spjaté s rekonstrukcí domů. Samozřejmostí je i zajištění materiálu a jeho dovoz na určené místo. V případě potřeby nabízíme i pronájem stavebních strojů a kontejnerovou dopravu. Vše rychle a kvalitně.

ABAX servisní centrum s.r.o.

Zabýváme se profesionálním servisem IT zařízení. Provádíme servis notebooků a tabletů, servis smartphonů, iPhonů a iPadů, servis laserových tiskáren, instalace software a hardware, expresní servis počítačů a notebooků, odheslovaní operačního systému a BIOSu, záchranu a obnovu dat, renovaci tonerů a kartridží, diagnostiku závady počítače, servis kamer a mnoho dalšího.

Projekční laserová střelnice

Provozujeme projekční laserovou střelnici pro zábavu i střelecký trénink. Mobilní laserová střelnice je zajímavým zpestřením na firemní a společenské akce, teambuilding i oslavy různého charakteru. Rovněž zajistíme půjčení airsoft a vzduchových zbraní. Nabízíme výuku na zbrojní průkaz s teoretickou i praktickou přípravou.