• Detail firmy

KRAKEE spol. s r.o.

Základní popis

Nabízíme skříně na hasicí přístroje, suchovody, lékárničky a speciální skříně. Prodáváme trezory na klíč a kovová magnetická tabla.

Adresa

K Jezeru 169/19
700 30 Ostrava - Výškovice

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25380389
Rok založení:  1996
Počet zaměstnanců:  7
Roční obrat:  6000000

Výrobky, činnosti

Armatury pro požární techniku

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 746 518
Mobil: +420 608 713 726
E-mail: milan.lap@seznam.cz
WWW: www.krakee.cz

Kontaktní osoba

JUDr. Milan Lapuník - Jednatel

Mobil: +420 608 570 090
Další firmy v oboru

Štěpán Juřička

Nabízíme poradenství a školení v oblasti BOZP a PO. Zajišťujeme zpracování dokumentace BOZP, pracovních rizik, šetření pracovních úrazů, kontroly BOZP a PO, revize hydrantů a hasicích přístrojů, posouzení požárního nebezpečí, zpracování bezpečnostních pokynů, vypracování směrnic pro lékařské prohlídky a mnoho dalšího.

LASON CZ s.r.o.

Specializujeme se na povrchovou a antikorozní ochranu kovů. Realizujeme metalizování, suché a mokré tryskání, žárové zinkování kovů, průmyslové a protipožární nátěry konstrukcí, nástřik kovů hliníkem, mechanické očištění kovů od rzi i mobilní tryskání kovů. Pro ukázku našich referencí navštivte naše webové stránky.

AC/DC Elektro s.r.o.

AC/DC ELEKTRO s.r.o. je specialistou na vypracování a realizaci projektů silnoproudých a slaboproudých elektroinstalací. Mezi poskytované služby patří elektroinstalace vnitřních a vnějších rozvodů NN, rozvodů pro slaboproud EPS, EZS, CCTV, ACS, elektroinstalace a rozvody pro měření a regulaci, montáže hromosvodů a rovněž elektroinstalace rozvodů pro počítačové sítě.