• Detail firmy

REAL KARTEL s.r.o.

Základní popis

Zprostředkování nákupu, prodeje a pronájmu nemovitostí včetně kompletního právního servisu, provádění oceňování a znaleckých posudků.

Adresa

Politických obětí 120
738 02 Frýdek - Místek

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25866419
DIČ:  CZ25866419
Rok založení:  1997
Počet zaměstnanců:  5

Výrobky, činnosti

Realitní činnost

Kontaktní údaje

Telefon: +420 558 645 711
Mobil: +420 605 802 168
Fax: +420 558 637 607
E-mail: realkartel@realkartel.cz
WWW: www.realgate.cz
WWW: www.realkartel.cz

Kontaktní osoba

Ing. Dagmar Horinová - Majitel, Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

PROVA, s.r.o.

Poskytujeme komplexní účetní služby pro FO i PO. Nabízíme daňové poradenství, zpracování daňových přiznání, služby mzdového účetnictví, vypracování účetních závěrek i mimořádných účetních závěrek, kontroly účetnictví, rekonstrukce účetnictví a chybějících účetních podkladů, zpracování a dodání statistických výkazů a mnoho dalšího. Pomůžeme Vám s řešení jakékoliv účetní a daňové situace.

ENERGO - STEEL spol. s r.o.

Jsme expertní firma pro hodnocení velkých energetických zařízení. Našim klientům v dnešní době nabízíme profesionální služby v oblastech energetiky, projektování a inženýrství, úspory tepla vyregulováním otopné soustavy - kompletní realizace a můžete u nás navštívit poradenské informační středisko Státního fondu rozvoje bydlení. Na našich webových stránkách se lépe informujte a kontaktujte nás.

TCL Consulting, a.s.

Naše společnost se zaměřuje na dodávku informačních systémů a poskytuje služby v oblasti účetnictví a daní. Na trhu vystupujeme jako generální dodavatel informačních systémů na klíč. Nabízíme komplexní zajištění realizace, analýz, zavedení a servisu. Naše organizace Vám poskytuje i široké služby v účetnictví, daních a ekonomice. Zajišťujeme zpracování a vedení mzdové agendy a dalších.