• Detail firmy

Jaroslav Dubský

Základní popis

Firma nabízí chladicí zařízení pro gastronomii a zdravotnictví. Naše specializace jsou chladící boxy pro zemřelé a příslušenství v provozech - pohřebnictví, nemocnice, patologie a krematoria. Ohříváme užitkovou vodu zdarma pomocí rekuperace.

Adresa

Letní 250/23
251 01 Říčany

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  13817787
DIČ:  CZ450725035
Rok založení:  1991

Výrobky, činnosti

Průmyslové chlazení kapalin

Kontaktní údaje

Telefon: +420 323 632 485
Mobil: +420 602 224 890
Fax: +420 323 632 486
E-mail: frostex@volny.cz
WWW: www.frostex.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Dubský

Další firmy v oboru

FERRO OK s.r.o.

Naší specializací je výroba, prodej, montáže a servis nejrůznějších jeřábů a zdvihacích zařízení. Nabízíme mostové, portálové, otočné, dílenské jeřáby a jeřábové dráhy. Zabýváme se realizací ocelových konstrukcí stavebních a technologických. Zajišťujeme servis a revize jeřábů, kompletní montáže a rekonstrukce jeřábů. Dodáváme náhradní díly a jeřábové komponenty od renomovaných výrobců.

BOHUMÍR ZELENKA

Nabízíme prodej a montáž vzduchotechniky a klimatizací pro bytové i nebytové prostory. Provádíme montáž chladicích zařízení, potrubních rozvodů, klimatizačních jednotek, otopných těles, tepelné a hlukové izolace a mnoho dalšího. Dodáváme bazénové jednotky, vzduchotechniku na míru, vzduchotechnické elementy. Realizujeme revize klimatizačních zařízení.

HÁJEK TOMÁŠ

Provádíme komplexní stavební práce. Nabízíme zajištění výstavby rodinných domů, renovace, rekonstrukce, malířské práce, sádrokartonářské práce, zateplování fasád, realizaci obkladů a dlažeb a mnoho dalšího.