• Detail firmy

FOILCOS s.r.o.

Základní popis

Specifická výroba doplňků z plastu pro kartonáž. Průhledná víčka na krabičky, celoplastové průhledné karbičky na dárkové, kosmetické či jiné zboží, plastové stojánky, fólie a jiné. Ruční práce. Možnost spolupráce s výrobci obalových materiálů.

Adresa

Kydlinovská 212
503 01 Hradec Králové

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25947931
DIČ:  228-25947931
Rok založení:  1988
Počet zaměstnanců:  1

Výrobky, činnosti

Fóliový servis

Kontaktní údaje

Mobil: +420 604 775 810
E-mail: foilcos@volny.cz
WWW: www.volny.cz/foilcos/

Kontaktní osoba

Helena Vaňátková - Jednatel

Mobil: +420 604 560 744

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

GREEN PLANET Investment s.r.o.

Zabýváme se výrobou transportních boxů, plastových palet a plastových chodníků, které jsou 100 % recyklovatelné. Vyrábíme pro automobilový, plastikářský, gumárenský a potravinářský průmysl.

BRAHA plasty s.r.o.

Lisováním plastických hmot a nástrojářstvím se zabýváme již od roku 1990. Dodáváme výlisky pro odběratele z oblasti kancelářských potřeb, ručního nářadí a technické výlisky (strojové díly). V roce 1999 jsme společnost reorganizovali a přestěhovali jsme se do větší výrobní haly. O pět let později jsem posílili a modernizovali strojový park a zároveň navýšili počet kvalifikovaných zaměstnanců.

SEPAS a.s.

Zabýváme se výrobou a zpracováním pěnového polystyrenu EPS. Nabízíme lisované výrobky - přepravní termoboxy, hlavy, věnečky, vajíčka, koule, zvonečky, srdíčka a kužely. Provádíme zateplení střech pomocí polystyrenových tvarovek a konturové řezání v rozměru 2D či zateplení potrubí. Specializujeme se na výrobu fasádních profilů.