• Detail firmy

OPTAGLIO s.r.o.

Základní popis

Optaglio se zabývá vývojem a výrobou optických bezpečnostních prvků a hologramů a je světovým lídrem v oblasti elektronové litografie.

Adresa

Hlavní 326
250 68 Husinec

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  48950076

Výrobky, činnosti

Hologramy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 220 941 075
Fax: +420 220 941 077
E-mail: obchod@optaglio.cz
E-mail: cz.holo@holo.cz
WWW: www.optaglio.cz

Kontaktní osoba

Vladimir Zhukov - Jednatel

Další firmy v oboru

Ing. Ivo Mikač

Nabízíme program SketchUp pro realizaci 3D projektů v různých průmyslových odvětvích. Realizujeme konstrukce jednoduchých strojů, návrhy průmyslových zařízení v oblasti balení, vizualizace domů a objektů a mnoho dalšího.

Dagmar Roztočilová

Jsme dodavatelem široké nabídky měřicích přístrojů a technologie. Provádíme servis a opravy měřících přístrojů, rovněž také kalibrace přístrojů v akreditované laboratoři dle platných norem. V našem sortimentu naleznete zkoušečky, testery, multimetry, měřiče, průmyslové teploměry, analyzátory, wattmetry, pyrometry, vlhkoměry, otáčkoměry, laboratorní zdroje, RLC měniče, revizní přístroje.

KOTLÍN senzory, s.r.o.

Společnost KOTLÍN senzory, s.r.o. je ryze českým výrobcem a dodavatelem bezkontaktních senzorů. Nabízíme snímače indukční, magnetické, magneticko-indukční, optické, kapacitní. Vyrábíme indukční snímače s časově nastavitelným výstupem tzv. časové. Dodáváme také příslušenství ke snímačům propojovací konektory.