• Detail firmy

Ringfoto s.r.o.

Základní popis

Maloobchodní i velkoobchodní prodej fotoaparátů a příslušenství. Poskytujeme záruční a pozáruční servis kiosků a minilabů KODAK.

Adresa

Vazovova 3229/1
143 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25111272

Výrobky, činnosti

Zásilková služba

Kontaktní údaje

Telefon: +420 223 001 794
E-mail: prodej@czring.cz
WWW: www.czring.cz

Kontaktní osoba

Aleš Motloch - Jednatel

Mobil: +420 608 555 504
Další firmy v oboru

HANAH finance s.r.o.

Poskytujeme finanční poradenství. Pomáháme při výběru a zprostředkování úvěrů a hypoték. Zařídíme vám úvěr či hypotéku přesně na míru, neboť spolupracujeme s různými bankami. Nabízíme stavební spoření, financování bytových družstev, financování developerských projektů. Vyřízení je zdarma.

ATPV Elektro, v.o.s.

Zabýváme se výrobou, instalací, opravami elektrických strojů a přístrojů, elektronických a telekomunikačních zařízení. Dodáváme a montujeme kompletní vybavení pro satelitní a pozemní vysílání české a slovenské televize, včetně ostatních volně šiřitelných i kódovaných signálů.

PŘÍRODNÍ MEDICÍNA

Jsme výhradní dovozci do ČR lékařských zdravotních přístrojů SALIN – Domácí solná jeskyně, nepostradatelných pro léčbu: dýchacích cest, alergií, astma, bronchitidy, zánětů dutin, hrtanu aj. Povzbuzují imunitní systém. Dále světoznámé značky HOFIGAL, která je na trhu již od r. 1990 - doplňky stravy s netradičním spojením bylin, bio čaje, bylinné čaje, gemoderiváty, tinktury, esenciální oleje atd.