• Detail firmy

Jan Galek

Základní popis

Výroba umyvadel, parapetů, desek a koupelnových doplňků z litého mramoru a granitu. Možnost výroby atypických rozměrů i tvarů na zakázku.

Adresa

Londýnská 218/10
460 11 Liberec

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  62211340
DIČ:  CZ62211340
Rok založení:  1995
Počet zaměstnanců:  7
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Výroba atypických výrobků z umělého mramoru

Kontaktní údaje

Mobil: +420 737 783 379
E-mail: martin.blesa@mramorovy-efekt.cz
WWW: www.mramorovy-efekt.cz

Kontaktní osoba

Ing. Martin Bleša, Ph.D.

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Pravda a syn - Transport, Logistic s.r.o.

Zajišťujeme mezinárodní autodopravu, se specializací především na Německo, Holandsko, Belgii, Dánsko, Švédsko a Anglii. Náš tým tvoří zkušení a spolehliví řidiči, automechanici a dispečeři. Dále provádíme zemní a výkopové práce bagrem a minibagrem, demolice, terénní úpravy. Mezi další služby, které poskytujeme patří také přistavení kontejneru, odvoz suti či prodej písku a kameniva.

Martin BADURA

Provádíme kamenické práce. Vyrábíme pomníky, náhrobky, okenní parapety, kuchyňské pracovní desky, desky na stoly či bary, umyvadlové desky a další produkty z přírodního i umělého kamene. Opravujeme a renovujeme staré hroby, přebrušujeme pomníky a náhrobky, montujeme pomníkové doplňky (vázy, lampy, dvířka), pískujeme nápisy apod. Dodáváme, stavíme a obkládáme krby. Opravujeme a obkládáme schody.

Zámečnictví TOČIMON s.r.o.

Specializujeme se na zámečnickou výrobu, laserové pálení, stavební zámečnictví a nejrůznější stavební práce včetně zemních a terénních úprav. Zhotovujeme a dodáváme skleněné a kovové konstrukce, ploty a výplně plotů, zábradlí, venkovní a interiérová schodiště, kovový a nerezový nábytek, zděné ploty, dřevěné pergoly, zámkovou dlažbu a mnoho dalšího. Zajišťujeme komplexní správu a údržbu budov.