• Detail firmy

LIGHTWAYs.r.o. - výrobce Lightway tubusových svetlovodů

Základní popis

Světlovody - Lightway tubusový světlovod je způsob efektivního přenosu denního světla z pozice střechy do vnitřních prostor budovy.

Adresa

Hostivická 13/22
155 21 Praha 5 - Sobín

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63669366
DIČ:  CZ63669366
Rok založení:  1990

Výrobky, činnosti

Světlovody

- Lightway tubusový světlovod je způsob efektivního přenosu denního světla z pozice střechy do vnitřních prostor budovy. Díky vysoce reflexní zrcadlové vrstvě na vnitřním povrchu hliníkového tubusu (odrazivost 98%) vede intenzivně zdravé denní spektrum světla do prostor, které nelze dostatečně osvětlit požadovaným výkonem přírodního světla. Lightway tubusový světlovod je český výrobek. Nová generace Lightway Silver - o 300% vyšší jas než u světlovodů s vedením měkkým rukávem.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 235 300 694
Telefon: +420 235 301 336
Fax: +420 235 300 218
E-mail: zaneta.vajdova@lightway.cz
E-mail: info@lightway.cz
WWW: www.lightway.cz
WWW: www.svetlovody.cz

Kontaktní osoba

Markéta Haflantová

Další firmy v oboru

K & V ELEKTRO a.s.

Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem veškerého elektroinstalačního materiálu. Skladem tisíce položek, jako např. vodiče, jističe, vypínače, rozvaděče, zásuvky, svítidla, žárovky, kabely, topná technika a mnoho dalšího. Na trhu působíme již téměř 25 let a máme 10 poboček K & V ELEKTRO a.s. po České Republice. Zboží dopravujeme zdarma.

ASTRA Lighting s.r.o.

Nabízíme svítidla a osvětlovací systémy pro interiéry a exteriéry. Realizujeme projekty osvětlení, poskytujeme světelně technické výpočty, zpracujeme návrhy řídicího systému osvětlení, vizualizaci osvětlovaných prostorů či měření umělého osvětlení.

Miroslav Hruška

Nabízíme návrhy a realizace osvětlení do interiérů i exteriérů. Zajišťujeme spolupráci při technickém řešení osvětlení, výrobu speciálních osvětlovacích těles pro restaurátory, výrobu svítidel, ale i výrobu dle specifických požadavků zákazníka.