• Detail firmy

VOKL s. r. o.

Základní popis

Za dobu svého působení se firma věnuje veškeré stavební činnosti se specializací na hydroizolační systémy , rekonstrukcím střešních plášťů a u nových staveb provedení funkčních střešních plášťů s dlouhou životností.

Adresa

Podchýšská 143/14
143 00 Praha 4 - Cholupice

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25723090
DIČ:  CZ25723090
Rok založení:  1997
  • Služby

Výrobky, činnosti

Izolace proti vodě

Kontaktní údaje

Telefon: +420 261 912 420
Fax: +420 261 912 420
E-mail: vokl.p@seznam.cz
WWW: www.vokl.cz

Kontaktní osoba

René Klír

Mobil: +420 602 206 731

Petr POPELKA - Jednatel

Další firmy v oboru

TOKRA, s.r.o.

Prodáváme, montujeme a demontujeme plastová i hliníková okna či dveře. Nabízíme garážová a průmyslová vrata, rolety i stínící techniku. Dále realizuje zednické práce menšího rozsahu.

Zámečnictví TOČIMON s.r.o.

Specializujeme se na zámečnickou výrobu, laserové pálení, stavební zámečnictví a nejrůznější stavební práce včetně zemních a terénních úprav. Zhotovujeme a dodáváme skleněné a kovové konstrukce, ploty a výplně plotů, zábradlí, venkovní a interiérová schodiště, kovový a nerezový nábytek, zděné ploty, dřevěné pergoly, zámkovou dlažbu a mnoho dalšího. Zajišťujeme komplexní správu a údržbu budov.

Marcel Paulík

Zabývám se stavebními pracemi jak v interieru, tak v exteriérech, bytové, nebytové komerční prostory, půdní vestavby, rekonstrukce na klíč, stavby plotů, teras a pod. Mými zákazníky jsou většinou Soukromé osoby, SVJ, bytová družstva, architekti, spolupracující firmy. Mou specialitou jsou montáže obkladů a mozaik, pokládky dlažeb, hydroizolace.