• Detail firmy

GLAVEC a.s.

Základní popis

Speciální ploché sklo. Autoskla. Skleníky.

Adresa

Plotiště nad Labem Kotrčova 579
503 01 Hradec Králové

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25266306
DIČ:  CZ25266706
Rok založení:  1997
Počet zaměstnanců:  8

Výrobky, činnosti

Skleníky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 495 220 757
Telefon: +420 495 212 430
Mobil: +420 602 116 267
E-mail: glavec@hk.czcom.cz
E-mail: glavec@glaverbel.com
WWW: www.glaverbel-czech.com

Kontaktní osoba

Ing. Jan Fetters - Ředitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

AutoRing

Specializujeme se na internetový prodej autodílů a autodoplňků pro všechny značky aut. Naleznete u nás také nářadí a příslušenství pro zahradu. Pravidelně vytváříme nové akční nabídky, poskytujeme odborné poradenství a rychlé dodací lhůty.

ProPS, s.r.o.

Specializujeme se na výrobu gumárenských směsí, pryžových směsí a kabelové konfekce. Nabízíme pryžové směsi a kabely, silikonové kabely a vodiče, speciální kabely, opletené kabely a vodiče, prodlužovací kabely, flexibilní přívody apod. Rovněž dodáváme izolační materiály jako jsou izolační trubičky, smrštitelné dutinky, pletené dutinky, značicí dutinky, těsnicí profily, izolační pásky apod.

VRATOVÉ SYSTÉMY CZ, s.r.o.

Naše společnost nabízí vratové systémy - vždy profesionální, atraktivní a bezpečná vrata! Firma zajišťuje výrobu, montáž a servis na vratové systémy. Nabízíme průmyslová vrata, garážová vrata, pohony a zámečnické doplňky. Vrata jsou vhodná pro ty nejnáročnější provozy. Nabízíme vrata sekční, posuvná, rolovací, skládací, rychloběžná. Neváhejte se na nás obrátit. Kompletní informace na www.