• Detail firmy

LINDAB s.r.o.

Základní popis

Vyrábíme a prodáváme vzduchotechnické komponenty, kulaté, čtyřhranné potrubí, difuzory, tlumiče hluku, klapky - veškeré komponenty pro vzduchotechniku. Vzduchotechnika vhodná pro firmy a průmysl. Podpora projektantů - firemní SW CADvent.

Adresa

Na Hůrce 1081/6
161 00 Praha 6 - Ruzyně

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49613332
DIČ:  CZ49613332
Rok založení:  1993
Počet zaměstnanců:  75

Výrobky, činnosti

Obchody - prodej

vzduchotechnické systémy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 233 107 200
Telefon: +420 233 107 100
E-mail: info@lindab.cz
WWW: www.lindab.cz

Kontaktní osoba

Ing. . Kovanic - Ředitel

. Němeček - Ředitel

Ing. Jan Šimsa

Mobil: 606 709 750
E-mail: jan.simsa@lindab.com
Další firmy v oboru

I S P s.r.o.

Nabízíme služby stavební firmy. Zajišťujeme výstavbu rodinných a bytových domů, realizaci železobetonových konstrukcí, půdních vestaveb, vestaveb osobních výtahů, opravy fasád a mnoho dalšího.

ecoplus International Tschechien s.r.o.

Specializujeme se na hospodářské poradenství ve vztahu k Dolnímu Rakousku, export rakouského zboží a podporu investorů. Dlouhodobě se zaměřujeme na zprostředkování obchodu, prodej strojů, zařízení, potravin, nápojů a další. Nabízíme poradenství začínajícím i stávajícím firmám a komplexní služby pro investory. Zastupujeme rakouské výrobce a hledáme české obchodní zástupce a dodavatele.

Companies and Offices, a.s.

Specializujeme se na zakládání firem a prodej nově založených společností. Poskytujeme skutečná sídla i virtuální kanceláře. Zakládáme svěřenské fondy pro ochranu majetku, zakládáme společnosti v zahraničí a poskytujeme další komplexní služby další.