• Detail firmy

CARMEUSE CZECH REPUBLIC s.r.o.

Adresa

Mokrá u Brna
664 04 Mokrá

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25340905
Rok založení:  1990

Výrobky, činnosti

Náhradní díly pro cementárny

Kontaktní údaje

Telefon: +420 544 122 513
Telefon: +420 544 122 663
Fax: +420 544 122 513
E-mail: zdenek.tichy@carmeuse.cz
E-mail: info@carmeuse.cz
WWW: www.carmeuse.cz

Kontaktní osoba

Ing. Tomáš Netolička - Jednatel

Ing. Jakub Kotuliak - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

STYL 2000 s.r.o.

Naše společnost již více než 25 let zajišťuje dodávky a instalace zavěšených provětrávaných fasádních plášťů a dodávky obkladů a dlažeb. Nabízíme široký sortiment stavební keramiky, obkladů, dlažeb (včetně slepeckých dlažeb), mozaiky a výrobků z gumového recyklátu. Pro kompletní nabídku navštivte náš e-shop a vyberte si, co potřebujete. Těšíme se na Vaši návštěvu.

MARTING, s.r.o.

Specializujeme se na konstrukci a výrobu zařízení pro automatizaci a mechanizaci výroby. Dodáváme pásové, válečkové, řetězové, řemenové, modulární, drátěné a speciální dopravníky, šnekové separátory vtoků, dopravní, spediční, výrobní a montážní linky, třídící klapky a skluzy, kuličkové stoly, polohovací plošiny, zásobníky, násypky a bezpečnostní hrazení. Zajišťujeme dodávky ND a servis dopravníků.

MORAVIACHEM abrasives s.r.o.

Nabídka kvalitního brusiva od našich tuzemských i zahraničních partnerů. Brusné nástroje jsou vyrobeny v mnoha modifikacích, vždy ve velké paletě hrubostí a velikostí, které zákazník požaduje. V doplňkovém sortimentu dále nabízíme chemii a pracovní pomůcky včetně potřeb pro úklid. Veškeré informace včetně katalogů výrobků naleznete na našich webových stránkách.