• Detail firmy

Widetrade s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se prodejem bonsají. Nabízíme dekorační figurky, hnojiva a chemie, literaturu, misky na bonsaje, nářadí pro pěstování.

Adresa

Rostislavovo náměstí 150/25
612 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  60714573

Výrobky, činnosti

Bonsaje

Kontaktní údaje

Telefon: +420 541 214 375
E-mail: bonsaje@widetrade.cz
WWW: www.bonsaje.eu

Kontaktní osoba

Marek Vysočan - Jednatel

Mobil: +420 774 444 281

Radek Ondra - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Aranžování květin a zahrad

Specializujeme se na prodej dárkových a příležitostních kytic, smutečních vazeb, květinových výzdob na svatby včetně dekorací. Zajišťujeme návrhy dekorací do interiérů.

Studio AMMI s.r.o.

Zabýváme se aranžováním květin, výzdobou interiérů i exteriérů nejen při slavnostních příležitostech, moderní a kreativní vazbou květin a poskytováním svatebního květinového servisu. Nabízíme bohatý sortiment celoročních i sezónních dekorací a tvoříme květinová aranžmá na přání zákazníků, která dodáváme také do firem a společenských prostor.

Jaroslava Fadrná - Květinka BELLIS

Květinový servis Brno. Zajišťujeme prodej květin a dodávku květinové výzdoby pro firemní prostory. Nabízíme řezané, pokojové i venkovní květiny, umělé květy, sušené květy, zahradnické substráty, hnojiva, postřiky a přípravky na výživu rostlin. V naší prodejně nalezete rovněž široký sortiment keramických, proutěných a plechových obalů, svíček, aromatických olejů a různé dárkové a dekorační zboží.