• Detail firmy

Valcon International s.r.o.

Základní popis

Firma se zaměřuje na měření i regulaci, teplárenství, energetiku, chemický průmysl a průmyslovou komunikaci.

Adresa

Nuselská 1498/72
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26705982

Výrobky, činnosti

služby

Firma se zaměřuje na měření a regulaci, teplárenství, energetiku, chemický průmysl, průmyslovou komunikaci, vizualizaci technologických procesů.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 261 262 903
Fax: +420 261 262 903
E-mail: valha@valcon-int.com
WWW: www.valcon-int.com

Kontaktní osoba

Ing. Jan Valha, PhD. - Jednatel

Mobil: +420 602 146 904
Další firmy v oboru

Tomáš Bernard

Provozujeme specializovanou prodejnu elektro. Náš sortiment zahrnuje LED žárovky, elektrokola, RC modely. Dodáváme záložní zdroje pro oběhová čerpadla kotlů. Zabýváme se repasemi a testováním baterií, jejich opravami a formátováním. Zajišťujeme zazimování a repase batérií elektrokol a golfových vozíků. Kompletní nabídku zboží a realizované zakázky naleznete na našich webových stránkách.

VDA - Výrobní družstvo autoprůmyslu

Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem autobaterií pro všechny typy automobilů (osobní, nákladní, užitkové), motocykly, traktory, zemědělské a stavební stroje, motorové saně, sportovní lodě apod. Dále nabízíme trakční baterie, baterie do obytných vozidel, do dětských autíček, záložní zdroje a nabíjecí zdroje. Zajišťujeme rovněž montáž a servis autobaterií a odběr použitých baterií.

EFACEC PRAHA s.r.o.

Poskytujeme kompletní poradenství, projekci, dodávku a instalaci elektrotechnických a elektronických zařízení. Nabízíme fotovoltaické elektrárny na klíč, olejové a suché transformátory, spínací přístroje VN, řídicí systémy v energetice, digitální ochranné terminály, bezvýpadkové zdroje, automatizované sklady, dopravní systémy pro letiště a mnoho dalšího.