• Detail firmy

Švanhauser František

Základní popis

sestavování počítačů na přání zákazníka, konfigurací která je pro Vás optimální, nebo vám ji doporučili u konkurence a my vám ji sestavíme za nejnižší cenu instalace programů a operačních systémů tvorba a údržba webových strán

Adresa

Pasteurova 935/8A
772 00 Olomouc

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  73317276
  • Služby

Výrobky, činnosti

sestavování počítačů na přání zákazníka

Kontaktní údaje

E-mail: pincek@pincek.cz

Kontaktní osoba

František Švanhauser - Majitel

Mobil: 722 910 917
Mobil: 777 678 743
E-mail: pincek@pincek.cz
ICQ: 446-507-205
Skype: Pincek1982
Další firmy v oboru

MH PC Servis s.r.o.

Věnujeme se servisu výpočetní, správě PC sítí a tvorbě webových stránek. Nabízíme kompletní zajištění pozáručních i záručních servisů PC, notebooků, mobilních telefonů, konfiguraci WiFi sítí, routerů, modemů a instalace OS Dále kompletní zajištění PC sítí- konfigurace serverů, tiskáren, PC stanic, kamerových systémů a vzdálenou podporu. Mimo jiné poskytujeme také hostingové služby.

PC - URS

Společnost PC - URS prodává a zajišťuje servis výpočetní techniky. Provádíme diagnostiku poruchy, zprovoznění, instalaci softwaru, záchranu dat a jiné. Neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu pro Vás. Nabídka služeb za bezkonkurenční ceny. Více informací a objednávky na www.pc-urs.cz.

SuperLevnaPC

Zajišťujeme prodej nové, repasované a předváděcí výpočetní techniky. Dodáváme levné notebooky, stolní počítače, počítačové sestavy, LCD monitory, komponenty, tiskárny a různé příslušenství. Jsme přímí dovozci tohoto zboží do České republiky a díky tomu můžeme nabídnout ty nejlepší ceny na trhu. Nabízíme převážně značkové zboží od výrobců Dell, HP, Lenovo. Provádíme opravy a servis PC a notebooků.