• Detail firmy

Stromac, s.r.o.

Základní popis

Ohraňovací lisy, hydraulické nůžky, stříhací centra. plasmové řezání GASPARINI Industries, s.r.l. Stroje pro ohýbání a tváření trubek mobilní.Nástroje pro ohraňovací lisy ROLLERI. Ohraňovací lisy, hydraulické nůžky RICO

Adresa

Netovická 875
274 01 Slaný

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27244865
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stroje a nástroje

Pro zpracování plechu a trubek

Kontaktní údaje

Telefon: +420 312 520 383
Mobil: 732 906 164
Fax: +420 312 520 383
E-mail: mhrbaty@stromac.com
WWW: www.stromac.com

Kontaktní osoba

Ing. Miroslav Hrbatý - Jednatel

Mobil: 604 741 395
Další firmy v oboru

SERV 4 IN s.r.o.

Specializujeme se na prodej a servis průmyslových kapalin (olejů), řezných kapalin, filtračních materiálů nebo provozních kapalin. Zaměřujeme se na diagnostiku a servis procesů obrábění.

HABILIS spol. s r.o.

Zajišťujeme kamenný i internetový prodej dřevoobráběcích nástrojů, nástrojů na CNC obrábění dřeva, příslušenství k CNC strojům. Nabízíme hoblovací nože, diamantové nástroje, stopkové a nástrčné frézy, pilové kotouče, kolíkovací vrtáky, záhlubníky, HSK upínače, Tersa nože. Dále prodáváme řezbářská dláta, japonské pilky, brusiva, lepidla, truhlářské přípravky, šablony na kuchyňské spoje atd.

SALTEN s.r.o.

Výrobní, technologické a konstrukční znalosti nám umožňují výrobu zařízení od dělení materiálu až po mechanickou, hydraulickou a elektrickou montáž včetně testování v areálu společnosti. Naší obchodní partneři tak mohou využívat unikátní možnost dodávky hotových testovaných zařízení přímo do místa určení jejich zákazníků.