• Detail firmy

SPEA sdružení OSVČ

Základní popis

Nabízíme Servis prům. elektroniky. Servis automatizace. Servis autoelektroniky. Prodej IGBT modulů. SPEA - Servis průmyslové elektroniky a automatizace.

Adresa

Máchovy sady 5
417 61 Bystřany

Okres: Teplice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  62787161
  • Služby

Výrobky, činnosti

Servis průmyslové elektroniky a automatizace

Kontaktní údaje

E-mail: f.cizkovsky@spea-servis.cz

Kontaktní osoba

Ing. Petr Sedláček

Mobil: 777 729 833

František Čížkovský - Technický ředitel

Mobil: +420 777 729 831
Další firmy v oboru

ALVIAN MOST s.r.o.

Nabízíme komplexní zajištění jeřábové techniky nosnost 16 až 500 t. do výšky až 144 m, přepravu a dopravu nadměrných nákladů na území celé ČR. Zajišťujeme vysokotlaké mytí motorů a interiérů všech vozidel.

BUCHEN EKOSERVIS s.r.o.

Specializujeme se na průmyslové čištění. Provádíme sanace betonových a jiných zpevněných ploch. Poskytujeme rovněž služby v oblasti manipulace a nakládání s odpady včetně nebezpečných odpadů. Zajišťujeme likvidace ekologických havárií. Součástí našich služeb je i servis chemických zařízení.

Jaroslav Silber

Nabízíme lesní a zahradní techniku od nejkvalitnějších mezinárodních výrobců. Prodáváme vše od sekaček, drtičů, vysavačů až po traktory. Na prodejně naleznete i pracovní oděvy, ochranné pomůcky a náhradní díly. S nákupem každého stroje či výrobku poskytujeme záruční i pozáruční servis, v některých případech také od jiných výrobců. Snažíme se dělat vše pro spokojenost zákazníka.